Menu
Sprawdź opinie Pacjentów, którzy nam zaufali
wpis: 7, autor: Anna
Jestem miesiąc po zabiegu refrakcji. Sam zabieg był krótki i bezbolesny. \\nByłam otoczona zespołem specjalistów na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. \\nJestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!!!\\nP.s. dla noszących okulary - niesamowite uczucie móc otworzyć oczy i widzieć wszystko bez okularów :)

wpis: 6, autor: Wojciech
Minął tydzień od mojego zabiegu w klinice i wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem! Laserowa korekcja wzorku była świetną decyzją.\\nSprawny przebieg badań kwalifikacyjnych, zabieg, jak i miła opieka personelu zasługują na najwyższe pochwały. W każdej chwili mogłem liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące refrakcji. Sam zabieg trwał krótko i był całkowicie bezbolesny. Już na następny dzień mogłem normalnie funkcjonować i zapomnieć o okularach.\\n\\nGorąco polecam wszystkim klinikę Sensor Cliniq i zachęcam zainteresowanych do zrzucenia okularów.

wpis: 5, autor: Martyna
Bardzo polecam. Super podejście do pacjeneta. W ogóle się nie balam. Było warto od 3 miesięcy nie noszę okularów - tylko przeciwsłoneczne :-) \\nMiałam wadę -3.5. 100 procent poprawy.

wpis: 4, autor: Kaja
Bardzo profesjonalny i przyjemny szpital. Miałam zabieg refrakcji na oba oczy. Wszystko poszło bardzo sprawnie w przyjemnej atmosferze. Personel dba nawet o samopoczucie i stres przedzabiegowy. Już na drugi dzień po zabiegu widziałam PREFEKCYJNIE. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim ❤️

wpis: 3, autor: Ewa
Jestem dwa miesiące po zabiegu i jakość widzenia mam jak nigdy dotąd. Komfort życia jaki dał mi zabieg refrakcji jest nieoceniony. Profesjonalizm całego zespołu, sprzęt oraz sama klinika na najwyższym poziomie.

wpis: 2, autor: Wojtek
Polecam zabieg w tej klinice. Zabieg wykonany szybko i sprawnie a co najważniejsze bez powikłań i z oczekiwanym efektem - okulary można rzucić w kąt :). Super obsługa., profesjonalny i kompetentny zespół, sprzęt z najwyższej półki. Dziękuję!

wpis: 1, autor: Mirosława
Miła i profesjonalna obsługa. Panie w rejestracji posiadają szeroką wiedzę i odpowiadają na pytania związane z zabiegiem laserowej korekcji wzroku.